Podvodné kamery zvládnu tlak a poskytujú obraz z hlbín

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Hikvision, popredný svetový dodávateľ inovatívnych produktov a riešení pre sledovacie videa, uviedol do prevádzky dve nové podvodné kamery, ktoré dokážu poskytnúť jasné zábery v náročných podmorských prostrediach. Tieto vysoko kvalitné kamery môžu poskytovať monitorovacie riešenie v oblasti akvakultúry, hydraulického inžinierstva a záchranných scenárov.
 

Kamery odolávajú tlaku a korózii pod vodou s konštrukciou odolnou proti vode s použitím nerezovej ocele SUS304 / SUS316L. Kamera pre hlboké vody (DS-2XC6225G0-L) môže pracovať v prostredí s vysokým tlakom v hĺbke 50 metrov. Kamera pre plytké vody (DS-2XC6224G0-L) môže pracovať v hĺbke až 15 metrov. Obe kamery sú vybavené zosilneným káblom pre použitie v hĺbke.
 
Tieto kamery sú špeciálne navrhnuté s radom funkcií, ktoré poskytujú plnú monitorovacie podporu pod vodou. Môžu detekovať vzdialenosť 10 m v tme (0 luxov), s použitím „bieleho“ svetelného doplnkového osvetlenia. Obe kamery majú varianty s objektívmi s pevným objektom s rozsahom 2,0 mm, 2,8 mm a 4 mm a sú pokryté protikoróznym náterom, ktorý ich chráni pred koróznym účinkom morskej vody. Majú tiež povlak na povrchu skla, aby sa zabránilo pripojenie a rastu morských mikroorganizmov, ako sú riasy. A konečne, špeciálne podvodné plnofarebná defog technológia zlepšuje dohľad v pohybujúcich sa vodách.

Medzi ďalšie funkcie patrí: 
– Vysoké rozlíšenie až 2,0 megapixelov 
– 2,0 / 2,8 / 4,0 mm pevný objektív 
– 1920 × 1080 @ 30 snímok za sekundu 
– kompresia videa H.265 / H.264 / MJPEG 
– široký dynamický rozsah 120 dB 
– Tri video streamy 
– Úložisko na palube, až 128 GB

Typické aplikácie pre tieto kamery zahŕňajú monitorovanie vrtných plošín na mori, akvakultúry, nádrží, bazénov a kanalizácií. Kamery môžu byť tiež použité v niektorých koróznych podmienkach, napríklad v priemyselných alebo chemických odpadových vodách, ktoré sú predmetom osobitného vyhodnotenia. 
 
„V spoločnosti Hikvision vždy hľadáme nové spôsoby, ako pomôcť zákazníkom kdekoľvek potrebujú. Bezpečnosť a dohľad je potrebné vo vodách aj nad nimi, takže naše podvodné kamery môžu pridávať iné aspekty k akejkoľvek inštaláciu na brehu mora“, hovorí Allen Xue, regionálny manažér DACH pre spoločnosť Hikvision Europe.

Posledné články - príspevky

Sledujte nás na facebooku

Odoberajte náš Newsletter