Nová mini PTZ kamera pokryje všetky zákutia.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Spoločnosť Hikvision, popredný svetový dodávateľ inovatívnych produktov a riešení pre video sledovanie, predstavila novú sadu PTZ DE – nové mini PTZ (DS-2DE2A404W-DE3). To prináša funkciu otáčania, nakláňania a funkciu zoom pre zmenšenie kamery, Je užitočná najmä pre aplikácie, kde je k dispozícii menej miesta. V skutočnosti je dokonca menšie ako štandardné chytrý telefón.

 
Kamera používa praktický 2,5 „objektív s 4x optickým zoomom a 16násobným digitálnym zoomom. Aj cez svoju malú veľkosť sú dostupné modely 2MP a 4MP a farebné snímky v prostrediach s nízkym svetlom až do hodnoty 0.005 luxu. IR model pozdvihuje túto schopnosť ešte ďalej – až na 0 lux.


K dispozícii sú aj inteligentné funkcie – ako detekcia tváre, detekcia narušenia, detekcia priechodu trasy, detekcia vstupu a výstupu v oblasti a detekcie neobsluhovaného batožinu. Tie prinášajú pridanú hodnotu akékoľvek riešenie, ktoré užívateľom umožňuje získať viac zo svojho sledovacieho systému.


Medzi ďalšie funkcie patrí: 
 – 120 dB široký dynamický rozsah, 3D digitálna redukcia šumu, regionálnej expozície a regionálne zameranie 
 – IR do vzdialenosti 20 m 
 – IK10, IP66 
 – Podporuje kompresiu videa H.265 + / H.265.


Kamera osloví najmä inštalačné firmy kvôli svojej flexibilite pre menších kryté projekty, ako sú menšie obchody, kancelárske zasadacie miestnosti a nemocničné oddelenia.


V spoločnosti Hikvison vždy hľadáme nové spôsoby, ako pomáhať zákazníkom s ich meniacimi sa potrebami a uvedomujeme si dôležitosť flexibility, aby sme mali vždy správnu kameru pre správne riešenie, „hovorí Peter Guan, riaditeľ Channel Sales a marketingu pre Hikvision Europe.“ Táto nová mini PTZ bude užitočným doplnkom portfólia všetkých inštalátorov, pretože je nákladovo efektívne, inteligentný a ľahko sa inštaluje v tesných priestoroch. „

Posledné články - príspevky

Sledujte nás na facebooku

Odoberajte náš Newsletter