Vstupné videotelefóny umožňujú kontrolovaný vstup osôb do budovy.
Profesionálna montáž a inštalácia videotelefónov
Zaistenie bezpečnosti a autorizácia návštevníkov
Vstupné domáce a domové videotelefóny montáž a servis

Domáce telefóny a videotelefóny

Domáce telefóny a videotelefóny sú zabezpečovacie systémy, ktoré pomáhajú chrániť váš dom či byt. Domáci videotelefón vám umožňuje vidieť na displeji osobu, ktorá stojí za dverami a zároveň s ňou komunikovať. Domáci vrátnik možno použiť len na komunikáciu s osobou za dverami.

Dverové stanice

Bytové jednotky

Súpravy

Domové zvončeky

Domový zvonček pre bytovky s využitím existujúcich rozvodov. Digitálne 2-vodičové systémy, vysoká spoľahlivosť, výborná a zrozumiteľná komunikácia.

 2-vodičový systém je výhodný v tom, že je možné využiť existujúce rozvody bytovky domácich telefónov. Žiadne lištovanie ani sekanie po chodbách. Vieme namontovať nový digitálny AUDIO systém, ale aj VIDEO systém domácich telefónov v bytovke po 2-vodičoch.

Digitálne systémy umožňujú riešenie výmeny domácich AUDIO telefónov na VIDEO telefóny v budúcnosti. Digitálny systém, aj keď je len s AUDIO telefónmi, je pripravený v budúcnosti na výmenu AUDIO telefónov za VIDEO telefóny. Veľmi obľúbené riešenie je, keď SVB a NP zaplatí základ v AUDIO prevedení a podľa požiadaviek, za mierny doplatok majiteľov bytov, sa namontujú VIDEO telefóny v daných bytoch.

Elektroinštalácia

LED osvetlenie

LED osvetlenie interiéru a exteriéru je v posledný rokoch nadobúda na popularite. Je to efektné a hlavne úsporné svietenie,zo zachovaním rovnakých svetelných vlastností ako u

čítať viac »
Realizácie

Výmena bytovej rozvodnice

Máte zastaralú rozvodnú skrinku?? prvý krok na predídenie problémov elektrickej inštalácie je jej výmena,ističe ktoré majú minimálne 30 rokov už nemusia spĺňať požadovanú funkciu to

čítať viac »